Odpočinek na Slapech

Chcete si odpočinout, prchnout z civilizace, strávit chvíli svého času v přírodě a přitom si udržet standard a zázemí, na které jste zvyklí?
Náš hausboat kotvíci na Slapech je možná pro Vás právě to pravé. Jedná se vlastně o malou plovucí chatu, v jejímž sousedství je jen několik málo dalších plavidel.
Hausboat pro vás může být příjemnou základnou k vyjížďkám na malé loďce či suchozemskýchm výletům po okolní krajině, k skálolezení nebo třeba návštěvy pivovaru Lobkowitz. Nebo můžete zalenošit na terase a zkusit své rybářské štěstí.
Náš Hausboat je původně vystavěn jako vzorový projekt nízkoenergetického celoročně obyvatelného plavidla - jeho vrchní nízkoenergetická nástavba je provedena stejným systémem jako česká polarní stanice na Anktartidě K-KONTROL®. Interier o celkovém rozloze cca. 31 m2 je ponechán nerozdělen jako studio pouze s vyvýšenou předsíní a jeho obytná část s kuchyňským koutem tak tvoří příjemně prosvětlený prostor se vstupem na přední i zadní terasu. Oddělená je pouze koupelna s WC.

Vybavení: Interier je vybaven elektrickým topením, kuchyní s vařičem a lednicí. Koupelna je zařízena chemickým WC a také sprchovým koutem s bojlerem pro ohřev vody.
V obývací místnosti najdete dobe vybavenou kuchyňsko/jídelní část, obývací posezení a spací část, která je koncipovaná jako rozkládací podium s matracemi, jež poskytne prostor až 2 x 3,6 metru, tedy spaní pro 1-6 osob. Při jednoduchém složení se pak uvolní obývací prostor k využití pro různé domácí hry, posezení na koberci (podlaha v úrovni vodní hladiny), nebo například cvičení jogy či tance. Díky přesouvatelnému nábytku získáte prostor použitelný i pro menší workshopy a soustředění o rozměru cca 4 x 3,5 m.
Přední nekrytá terasa nabízí prostor 2,5 x 4 m. Pro posezení či slunění je vybavena zahradním nábytkem, lehátky a slunečníkem.
Zadní krytá terasa o rozměru 1,5 x 4 m může být využita například pro uložení Vašich jízdních kol či jako před deštěm chráněná kuřárnička.

1 2

zpět na »